שינקין- תל-אביבתל אביב - הצפון הישןצפון - ראש פינהסינרמה - יד אליהודרום - אשקלון

סטודיוס

פילאטיס סטודיו - בריאות. איכות חיים. סטייל.


אז למה כדאי לי לבחור ב-"פילאטיס סטודיו"? 

 

1. השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות עם יחס אישי לכל משתתף. אצלנו אתם חלק מהסטודיו ולא סתם עוד מספר. לכל אחת ואחד מכם יש מטרה שלשמה נרשמתם ואנו נעזור לכם להגיע אל היעד. בסטודיו מגוון שיעורים שונים ורמות שונות, צוות הסטודיו ידאג להתאים את השיעור למתאמן ע"פ רמתו ויעדיו. הריוניות, אתלטים, כאבי גב ו/או ברכיים, נערות, גיל שלישי וכדו', לכולכם יש מקום אצלנו בסטודיו.

 

2. הצוות המוביל בסטודיו עוסק בפילאטיס, מעל עשור. המדריכות עוברות הכשרות ומשתתפות בכנסים וסדנאות בארץ ובעולם, על מנת להישאר מעודכנות ומחוברות לחידושים האחרונים בעולם הפילאטיס. במידה והגעתם אלינו בעקבות פציעות, יש לנו את הכלים לעזור לכם ולהתאים לכם תכנית עבודה שתשפר את בריאותכם ותקל עליכם ביום-יום.

 

 3. פילאטיס סטודיו, זה לא חדר כושר. זה מקום מפלט לשעה רגועה של שקט, שלווה וחברים, אך עדיין עם דגש על עבודה קשה. או כמו שהגדירה זאת הכי טוב, אחת המתאמנות הוותיקות שלנו: "שעות השפיות שלי במהלך השבוע".

 

 4. בנוסף לשיעורי הפילאטיס השונים, אנו פותחים קבוצות שונות לנשים אחרי לידה (עם בייביסיטר בסטודיו :-) ), שיעורי בר (למכורות לריקוד ולקרדיו) שיעורי נערות, סדנאות העשרה למדריכים ולמתאמנים שרוצים להעשיר את הידע.

 

 5. כל סטודיו מעוצב  בצורה נעימה, ממוקם בלוקיישן שכונתי נוח ומאובזר במיטב מכשירי הפילאטיס המתקדמים בעולם. 

 

6. עובדים טוב - רואים תוצאות! לא משנה אם באתם בעקבות פציעה או לחיטוב הגוף. לשפר את היציבה או לשם חיזוק. אם אתם ספורטאים שרוצים אימונים תומכים או לחילופין בגיל השלישי ורוצים לשמור על הגוף - נדאג שתגיעו ליעדכם.

  

 

 

 

PILATES STUDIO - Wellness in Style
Cinerama67.jpg